De huuraanpassing gaat door
In april stuurden we onze bewoners een brief over de jaarlijkse aanpassing van de huur. Voor de meeste bewoners betekent dit dat de huur per 1 juli omhoog gaat. Daarna kwam de overheid met een plan om die huurverhoging te stoppen (‘Huurbevriezing’). Het was daardoor even onzeker of de verhoging wel door zou gaan. Inmiddels is duidelijk dat de minister dat plan niet uitvoert. De huuraanpassing gaat dus gewoon door.
Jouw huuraanpassing gaat per 1 juli in.
Op 3 juni heeft minister Keijzer besloten om het plan voor huurbevriezing te stoppen. Dat betekent dat de huuraanpassing die we in april aankondigden, gewoon doorgaat. Wat jouw huur per 1 juli wordt, kun je teruglezen in die brief. Gebruik je ons digitale huurdersportaal, dan kun je daar de brief ook digitaal terugvinden.
De huurverhoging is nodig voor goed wonen
We begrijpen dat voor veel mensen de huurbevriezing financieel interessant leek. Toch zijn wij ervan overtuigd dat voor goed wonen nu en in de toekomst de huuraanpassing nodig is. Met dit geld zorgen we voor onderhoud, verduurzaming en nieuwe woningen. Belangrijk voor al onze bewoners en woningzoekenden.
Bel of mail gerust als je vragen hebt
Heb je nog vragen of opmerkingen? Bel gerust naar 013 594 05 94.
Of stuur een e-mail naar huuraanpassing@tbvwonen.nl
We helpen je graag!